Chorwacja

Idealny domek letniskowy łączy w sobie praktyczne urządzenie i prosty design. Taki właśnie jest projekt domku Chorwacja.

Dzięki minimalistycznej bryle i lekkiej konstrukcji ustawisz go niemal w dowolnej przestrzeni. Sprawdzi się jako domek na działkę lub na camping, chociaż chyba najpiękniej komponuje się z nadmorskim, piaszczystym krajobrazem.

W tworzeniu przytulnych domków letniskowych przyświeca nam zawsze jedna myśl – gotowy domek na działkę nie musi być nudny i staroświecki, tylko dlatego, że zachowuje niepozorny kształt i wykonany jest z prefabrykatów. Wręcz przeciwnie – powinien łączyć sprytne, technologiczne rozwiązania ze świeżym spojrzeniem na dekorację niewielkich wnętrz.

A zatem w domkach Chorwacja nie jesteś skazany ani na upalny zaduch, ani na nieznośne chłody kapryśnego lata. Nasze domki letniskowe wyposażone są w klimatyzację z funkcją ogrzewania lub, na życzenie Klienta, panele grzewcze.

Domki mogą być wzniesione na klasycznym szkielecie drewnianym lub przy wykorzystaniu technologii paneli SIP MgO Green. Niech nie zwiedzie Cię też styl surowej altany. Liche działkowe graciarnie mogą spokojnie pozostać czułym wspomnieniem z dzieciństwa. Na 34m 2 pomysłowo zaangażowaliśmy przestrzeń użytkową nawet dla 7 osób! Jest nie tylko praktycznie urządzona, ale i odpowiada najnowszym trendom. Do dyspozycji wczasowiczów są: 2 oddzielne sypialnie, 2 łazienki, salon z aneksem kuchennym. Całej konstrukcji domku letniskowego uroku dodaje finezyjna, ażurowa weranda – idealna na poranną kawę lub wieczornego drinka.