Zaria 42 m2

Nieco mniejsza siostra ZARII 55m2 to uroczy, gotowy domek na działkę. I chociaż wygląda niepozornie, to dzięki profesjonalnej izolacji i doskonałym materiałom wykończeniowym ZARIA 42m2 sprawdzi się także w roli domku całorocznego.

Skąd tyle uroku w mini domku na działkę? Jak zwykle w przypadku niewielkiego metrażu, diabeł tkwi w szczegółach.

W rękach naszych projektantów 42m2 zamieniają się więc w wygodny, dwupiętrowy domek z: nowoczesnym aneksem kuchennym, klimatyczną sypialnią, komfortową łazienką, jasnym salonem (w którym spokojnie zmieści się dodatkowa rozkładana sofa).

Pomysł na otwartą sypialnię na antresoli optycznie powiększa całe wnętrze.

Duże okna – zarówno na piętrze, jak i od strony tarasu – zapewniają piękne oświetlenie niemal przez cały rok. Co więcej, przeszklona ściana w domku działkowym pozwala poczuć niezwykłą bliskość natury i zatopić się w otaczających nas kolorach ziemi. Ciekawym rozwiązaniem jest także wyjście z salonu wprost na drewniany podest. Jeśli czujesz smykałkę do ogrodnictwa lub rękodzieła, z pewnością wyczarujesz z surowej przestrzeni tarasu czarujący zakątek.

Dla równowagi warto zamontować wąski podest od strony drzwi wejściowych.

Zyskujemy od razu dodatkową przestrzeń np. na zaparkowanie rowerów. Wodze fantazji puścić możesz także w aranżacji wnętrza ZARII. Jesteśmy otwarci na spersonalizowanie układu sypialni, antresoli, salonu. Gotowy domek na działkę nie musi wcale przypominać zagraconych, dusznych altanek. Umiar, pomysłowość i dobrze wykorzystana aura natury zamieniają działkowe przestrzenie w naprawdę ukochane miejsca.