Zaria 55-75 m2

Minimalistyczny, praktyczny, energooszczędny – tak w trzech słowach można opisać projekt ZARIA 55-75 m2. Całoroczny dom z praktycznymi pomieszczeniami gospodarczymi po bokach oraz łóżkiem leżanką zamontowaną w ścianie salonu.

Dwupiętrowy domek ma w sumie 55-75 m2 powierzchni użytkowej i ze względu na przestronność oraz doskonały system izolacyjny sprawdza się jako komfortowy dom całoroczny.

Wyróżniają go praktyczne rozwiązania: łóżko leżanka z widokiem na ogród, wykończona szklarnia z odwodnieniem, schowki w ścianach. W przypadku całorocznych domków takich jak ZARIA I, szklarnia stanowi nie tylko atrakcyjny, ale i bardzo praktyczny dodatek. Możesz cieszyć się ulubionymi bvwarzywami i kwiatami nawet w środku zimy. Opieka nad małym kawałkiem ziemi tuż za ścianą będzie też idealną wprawką przed większym, ogrodowym wyzwaniem.

Dwa warianty do wyboru

Ten model cechują dwie opcje układu pomieszczeń. Każdy wybierze coś dla siebie.

Najwyższa jakoś produktów

Przeszklony front budynku pozwala naturalnie oświetlać wnętrze, a my, nawet w ulewne, chłodne dni, nadal możemy podziwiać uroki dzikiej przyrody. Szyku konstrukcji dodaje dwuspadzisty dach, elewacja w kolorze głębokiego brązu (z drewna lub Cembritu) oraz wyważone proporcje. Dom doskonale wkomponuje się w Twój wymarzony zakątek.

Tworząc ZARIĘ 2 przyświecała nam myśl, aby zachować wygodę domowego zacisza przy maksymalnej energooszczędności całego budynku.

Domek posiada: zestaw paneli fotowoltaicznych, ładowarkę do samochodu elektrycznego, ogrzewanie w formie podłogowego systemu folii grzewczej, ściany, strop i dach ocieplane pianą PUR. Wiemy jednak, że wizje idealnych przestrzeni nie lubią ograniczeń. Pozostajemy więc otwarci na wszelkie personalizacje, a zespół naszych ekspertów doradzi Ci w kwestiach technicznych, realizacyjnych czy inwestycyjnych.