Dom w Oksie

Zamieszkaj w funkcjonalnym i uroczym domu w Oksie.

Lea - dom dopasowywujący się do rytmu rodziny

Charakterystycznym elementem budynku są ciekawie zaprojektowane zadaszenia, podkreślające nowoczesny styl bryły. Chłodna bieltynku doskonale komponuje się z ciepłym drewnem, tworząc wysmakowaną całość.

W trosce o naszą planetę

Lea to dom zaprojektowany w duchu energooszczędności - prosty, dwuspadowy dach idealnie nadaję się do zamontowania na nim paneli fotowoltaicznych.

Gwarancja jakości

Budowa zgodna z zastosowaną w dokumentacji technicznej izolacją termiczną i materiałami konstrukcyjnymi gwarantuje: założoną izolacyjność cieplną i akustyczną przegród budowlanych, odpowiednią wytrzymałość i odporność ścian na działanie czynników atmosferycznych, właściwy bilans energetyczny oraz wymagane przepisami parametry sprawności energetycznej budynku, komfort termiczny: izolacja od zimna, gorąca i hałasu, komfort użytkowania, jakość i bezpieczeństwo, zdrowy mikroklimat wnętrz, czyli zdrowy dom

Twoje metry kwadratowe komfortu

Lea to dom idealny dla osób wymagających, którzy na niewielkiej powierzchni działki chcą uzyskać maksymalne efekty użytkowanie przestrzennego i użytkowego. Działka, na której zbudowana dom to powierzchnia 600 m2, a wymiary budynku to 12,18 m x 7,68 m, co daję nam powierzchnię użytkową o rozmiarach 83 m2, z dodatkową wbudowaną kotłownią mającą 6,65 m2.