Działka w Chełmcu

Zamieszkaj nad lewym brzegiem Dunaju w czarującej wsi Chełmiec.

Kilka słów o miejscu

Chełmiec to wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w Kotlinie Sądeckiej, nad lewym brzegiem Dunaju. Malowniczy krajobraz pól, łąk i lasów przyciąga miłośników natury. Wieś ta jednak zadziwia, ponieważ między tak pięknymi widokami znaleźć można wiele ciekawych obiektów, między innymi miasteczko rowerowe, lodowiska, baseny, obiekty sportowe, zespół szkół, parki czy bibliotekę publiczną. Dzięki rozwiniętemu centrum nie można narzekać na nudę, jeśli jednak nadejdzie ochota na wyciszenie i relaks, działka z oferty nam te rzeczy zagwarantuje.

Widok na skąpane w słońcu wzgórza

Działka położona w Chełmcu jest ucieleśnieniem tego, co najpiękniejsze w województwie małopolskim: ukształtowaniem terenu, które cieszy nasze oczy wzgórzami, wzniesieniami, nizinami, górami. Ciężko wyobrazić sobie piękniejsze widoki niż zielone wzniesienia, pełne roślinności, drzew, skąpanych w słońcu poranka czy opływających w czerwieni zachodu słońca obserwowanego wieczorem z tarasu domu.

Twoje zielone miejsce na świecie

Daj się porwać urzekającemu krajobrazowi oferowanemu przez Kotlinę Sądecką. Zbuduj swoje marzenia i ciesz oczy codziennym widokiem pięknej zieleni.